Uratowany remis

W 3 kolejce Lubelskiej A-klasy Oleśnia po bardzo zaciętym pojedynku remisuje w Garbowie z tamtejszą Zawiszą 2-2. Przez pierwsze 20 min. nasz zespół niemal, że nie schodził z połowy przeciwnika, lecz strzały z za szesnastki Janiaka i Filutowskiego bronił bramkarz Gospodarzy, a sytuacji sam na sam nie wykorzystał Paweł Kropornicki. W drugiej części pierwszej połowy przycisnął Zawisza i tylko dzięki trzem świetnym interwencjom Przemysława Mączki Oleśnia do końca pierwszej połowy utrzymała remis 0-0. Drugą połowę lepiej rozpoczeli Gospodarze, i po dwóch szybkich kontratakach  prowadzili 2-0. Po drugim golu trener Dariusz Kuchta wprowadził trzech świeżych graczy i właśnie jeden z nich Wojciech Mrugała strzelając dwie bramki uratował nasz zespół przed porażką. W doliczonym czasie gry nasz zespól mógł nawet pokusić się o zwycięstwo, lecz minimalnie z rzutu wolnego przestrzelił Michał Mazurczak. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.