Oleśnia nadal bez porażki

W siódmej kolejce Lubelskiej B-klasy zespół Oleśni Oleśniki pokonuje przyjezdnych ze Starej Wsi 3-1. Pomimo braku trzech podstawowych zawodników odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo.

Mimo braków w kadrze Oleśnia przez pierwsze 10 min. wręcz nie schodziła z połowy gości. W 12 min. nasz zespół objął prowadzenie po strzale Macieja Marka dla pewności piłkę do pustej bramki skierował Wojciech Mrugała. W 32 min. Oleśnia podwyższa wynik na 2-0, z lewej strony podaje Mrugała a Dawid Szewczak pokonuje bramkarza gości. Do końca pierwszej połowy nie oglądaliśmy już więcej bramek.

Druga połowa rozpoczyna się świetnie dla naszej drużyny bo już w 47 min. po zamieszaniu w polu karnym Paweł Kropornicki podaje do lepiej ustawionego Piotra Filutowskiego a ten technicznym strzałem w długi róg strzela trzeciego gola dla Oleśni. Do końca meczu nie działo się już zbyt wiele, w doliczonym czasie gry po rzucie rożnym Starka strzela honorowego gola, po którym sędzia odgwizdał koniec spotkania. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3-1.