Pozycja lidera odzyskana !!!

W piątej kolejce Lubelskiej B-klasy Oleśnia pokonuje w meczu na szczycie zespół GUKS Modliborzyce 3-2 i wskakuje na pozycję lidera.

Od początku było widać, że mecz będzie bardzo wyrównany, gra toczyła się w większości w środku pola. W 20 min. goście objeli prowadzenie, Sebastian Kulik wślizgiem chciał wygarnąć piłkę napastnikowi Modliborzyc lecz ta na nieszczeście naszej drużyny odbija się od słupka i wpada do bramki. W 38 min.  Łukasz Janiak dostaje podanie z lewej strony boiska, markuje strzał i podaje do lepiej ustawionego Dawida Szewczaka a ten wyrównuje stan meczu. Pierwsza połowa kończy się rezultatem 1-1.

Drugą połowę lepiej rozpoczeli goście, którzy w 54 min strzelają drugiego gola. W 62 min. zawodnik gości zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym i sędzia dyktuje "jedenastkę" Do piłki podchodzi Michał Mazurczak i ze stoickim spokojem wykorzystuje rzut karny. Po tym golu Oleśnia bardziej angażowała się w akcje ofensywne co przyniosło skutek w 80 min. Szewczak zagrywa w pole karne do Macieja Marka a ten daje prowadzenie naszej drużynie. Do końca meczu nie padła już żadna bramka i to my moglibyśmy się cieszyć  ze zwycięstwa i objęcia prowadzenia w tabeli. Na koniec miała miejsce jeszcze nieprzyjemna sytuacja zawodnik gości nie mogąc pogodzić się z porażką uderzył sędziego w twarz.