Świetny początek rundy wiosennej

Oleśnia na rozpoczęcie rundy rewanżowej pokonuje sąsiadów z Trawnik 5-1, pokazując tym samym, że po przerwie zimowej zespół nie stracił nic na swojej jakości. Mecz jednak rozpoczął się źle dla naszej drużyny, bo już w 3 min. Błażej Dzirba fauluje zawodnika gospodarzy w polu karnym i Trawniki po strzeleniu jedenastki obejmują prowadzenie. W 7 min. po strzale Krzysztofa Goduli piłka w polu karnym trafia w rękę gracza z Trawnik i tym razem sędzie dyktuje rzut karny dla naszego zespołu, który na bramkę zamienia Michał Mazurczak. W 11 min. po szybkim kontrataku Łukasz Janiak wychodzi sam na sam z bramkarzem i po krótkim zamieszaniu w polu karnym wystawia piłkę Piotrowi Filutowskiemu, a ten pewnym strzałem daje prowadzenie Oleśni. W 30 min. po dośrodkowaniu z prawej strony strzał oddaje Dominik Wronka bramkarz jednak odbija piłkę wprost na głowę Łukasza Janiaka piłka po uderzeniu trafia w poprzeczkę, odbija się od ziemi i trafia w ręce bramkarza, lecz sędzia boczny dobrze zauważył, że piłka przekroczyła linie bramkową zasygnalizował głównemu a ten wskazał środek boiska. W 64 min. po płaskim podaniu z prawej strony bramkę strzela Krzysztof Godula podwyższając prowadzenie. W 75 min. Łukasz Janiak mocnym strzałem ustala wynik meczu na 1-5.