Oleśnia mistrzem jesieni!!!

W wyjazdowym spotkaniu 10 kolejki Lubelskiej B-klasy Oleśnia pokonuje zespół Perły Rudnik 3-1. Dzięki temu zwycięstwu i porażce Modliborzyc z Bronowicami Oleśnia Oleśniki na kolejkę przed zakończeniem została mistrzem rundy jesiennej w swojej grupie.

Mecz lepiej rozpoczeli gospodarze, przez większą część pierwszej połowy widocznie przeważali lecz nasz bramkarz zagrał świetny mecz i tylko raz skapitulował, w 7 min. po pięknym strzale z rzutu wolnego piłkarza Perły. My jednak odpłaciliśmy się tym samym, bo w 45 min. gola do szatni również z rzutu wolnego strzela Michał Mazurczak. Druga połowa zapowiadała się bardzo ciekawie i tak też było, w 50 min. Paweł Kropornicki zmienia kontuzjowanego Wojciecha Mrugałę, a w 51 min. daje prowadzenie Oleśni. Prawdziwe wejście smoka!!!. Po tym golu Oleśnia chciała za wszelką cenę strzelić kolejną bramkę aby spokojnie kontrolować resztę meczu, co udało się w 79 min. Mirosław Górny oddał strzał z linii pola karnego po którym bramkarz gospodarzy przepuszcza piłkę pod własnym ramieniem i Oleśnia mogła cieszyć się z dwubramkowego prowadzenia. Wynik już nie uległ zmianie, choć Perła do końca dzielnie walczyła o wywalczenie choćby jednego punktu.