Wygrany ważny mecz

W 9 kolejce Lubelskiej B-klasy Oleśnia pokonuje na własnym terenie zespół Roztocze Batorz 5-2. W pierwszej połowie nasz zespół pomimo braków w kadrze całkowicie zdominował grę, i już w 3 min. mieliśmy tego efekt po zdobytej bramce Piotra Wójtowicza. Pięć min. później pięknym strzałem pod poprzeczkę popisał się Łukasz Janiak i już było 2-0 dla naszej drużyny. W 34 min. z prawej strony dośrodkowuje Dawid Szewczak a swoją drugą bramkę w meczu strzela Wójtowicz. Pierwsza połowa kończy się pewnym prowadzeniem Oleśni 3-0.

Druga połowa to już bardziej wyrównana gra obu ekip, lecz w 51 min. z rzutu rożnego dośrodkowuje Sebastian Kulik a najniższy na boisku Dawid Szewczak strzałem głową umieszcza piłkę w siatce. Po tej bramce nasi zawodnicy myśleli, że mają wygraną w kieszeni, ale w ciągu pięciu min. straciliśmy dwie bramki po błędach w obronie i zrobiło się nerwowo. Na szczęście w 85 min. po szybkim kontrataku nasz najlepszy strzelec Mirosław Górny strzela piątą, a zarazem ostatnią bramkę w meczu. Ostateczny rezultat spotkania 5-2.