Beniaminek lepszy od spadkowicza na inauguracje A-klasy

Na inauguracje sezonu 2015/2016 Lubelskiej A-klasy Oleśnia okazała się minimalnie lepsza od spadkowicza z Klasy Okręgowej  Błękitu Cyców pokonując przyjezdnych 2-1. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany i głównie toczył się w środku pola. Druga połowa to już lekka przewaga naszej drużyny i częstsze ataki na bramkę gości. W 56 min. zawodnik gości w swoim polu karnym blokuje piłkę wyprostowaną nogą i sędzia za niebezpieczne zagranie dyktuje rzut wolny pośredni, do piłki podchodzi Piotr Filutowski, który lekko zagrywa do Michała Mazurczaka a ten mocnym strzałem lewą nogą daje prowadzenie Oleśni. W 75 min. Oleśnia ma rzut wolny 25 metrów od bramki Błękitu, do piłki podchodzi Mazurczak i swoją magiczną lewą nogą strzela przepięknego gola w samo okienko. W 83 min. Błękit po składnej akcji strzela gola kontaktowego, lecz do końca meczu nie padła już żadna bramka i to Oleśnia schodziła z boiska zwycięska. Teraz czas na Victorię Rybczewice!!! Mecz w sobotę 22 sierpnia o godz. 11.00.