Niepokonani na własnym terenie

W 21 kolejce Lubelskiej B-klasy Oleśnia po bardzo wyrównanym meczu pokonuje zespół Perły Rudnik 3-2, był to ostatni mecz tego sezonu na naszym stadionie, nasz zespół nie doznał ani jednej porażki na własnym terenie, notując 1 remis i 9 zwycięstw wliczając mecz z KS Dębina. Mecz od początku stał się bardzo wyrównany, dwa razy musielismy gonić wynik więc było bardzo nerwowo. Po pierwszym golu Perły nie minęła nawet minuta, a Paweł Kropornicki po rajdzie przez połowę boiska doprowadza do wyrównania. W drugiej połowie nastąpiła podobna sytuacja, na prowadzenie wyszli goście z Rudnika, a po kwadransie w zamieszaniu w polu karnym Perły Paweł Kropornicki tak wykonał wejście wślizgiem w piłkę, że ta wpadła w samo okienko bramki. W samej końcówce meczu zwycięstwo naszej drużynie zapewnił Piotr Filutowski.

W najbliższą sobotę o godz. 15 przy ul. Słowicza 3 odbędzie się ostatni mecz tego sezonu pomiędzy KS Bronowice a Oleśnią Oleśniki, zachęcamy wszystkich kibiców na wyjazd do lublina i wsparcie naszej drużyny w tym ostatnim meczu. Mimo zapewnionego już zwycięstwa w tabeli mecz zapowiada się na bardzo interesujący, Bronowice aby zająć drugie miejsce w tabeli i myśleć o awansie muszą nas pokonać, my zaś chcemy zakończyć sezon bez doznania porażki, więc widowisko zapowiada się na bardzo ciekawe.